[ODWOŁANY] RADOŚĆ UKRYTA – PRACA Z TRAUMĄ PRENATALNĄ I DZIEDZICZONĄ PO PRZODKACH

Aktualizacja 
W związku z wprowadzonymi przez Rząd obostrzeniami, warsztat „Tylko dla mężczyzn” w terminie 18-20.12.2020 został odwołany.

Sesje indywidualne oraz warsztaty są dostępne także w trybie zdalnym. Szczegółowe informacje na temat terapii online są dostępne na stronie: dlaludzi.org/terapia-online

Coś jest nie tak – zdarza się, że takie dojmujące poczucie budzi nas w środku nocy i każe szukać zrozumienia.

Pracujemy, staramy się, medytujemy, wyznaczamy cele, wymyślamy strategie, a mimo to w różnych sferach życia przeżywamy frustracje, niespełnienie, brak, rozczarowanie, a nawet pustkę i rozpacz. Trudno to zrozumieć. Co się dzieje? Dlaczego?

Nasze „wymiary posiadania” – materialne, intelektualne, emocjonalne – przypominają raczej wysychającą rzekę niż bujny ogród.

Tak trudno przyjąć, że dobrostan, witalność, kreatywność i zdolność do miłości są odzwierciedleniem naszego życia psychicznego – z jednej strony zasobów psychicznych, z drugiej  blokad wynikających z traum prenatalnych, rodzinnych i pokoleniowych.

A przecież absolutnie wszyscy bez wyjątku mamy prawo do posiadania bliskich relacji, pełnego zdrowia, satysfakcjonującej pracy i finansowej zasobności; do miłości. Niestety w naszej psychice – czego nie jesteśmy świadomi – utrwaliły się autodestrukcyjne programy. Sabotują cele, na których nam zależy – materialne, intelektualne i emocjonalne.

Na warsztatach „wymiary posiadania” te cele znajdują się w centrum uwagi. Rozpoznajemy i rozbrajamy utrwalone przez pokolenia, nieświadome mechanizmy i zachowania, które utrudniają spełnienie pragnień.

Gruntownie penetrujemy nieświadomość. Dotykamy traum, których nie możemy pamiętać, a które zarządzają nami na poziomie życiowej energii.

Więcej energii, radości, motywacji i ulgi, to właśnie efekt tej głębokiej, wewnętrznej podróży.

Data

18 gru 2020 - 20 gru 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

540 zł

Lokalizacja

Fuji-san Ośrodek Edukacji Prozdrowotnej
ul. Matejki 1/2A, Gdańsk , 80-232 Poland
Agnieszka Gutral

Organizator

Agnieszka Gutral
Telefon
+48 601 649 984
Email
poczta@fujisan.pl
Strona WWW
http://www.fujisan.pl/

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *