Kurs „Trauma prenatalna” – I zjazd

Kurs zawodowy „Trauma prenatalna (neonatalna, okołonatalna) metodą Macieja Żbika”

Fundacja dla ludzi zaprasza do udziału w rekrutacji Uczestników drugiej edycji rocznego kursu zawodowego, prowadzonego przez Macieja Żbika. Program obejmuje 240 godzin grupowej edukacji w zakresie terapii, nakierowanej na doświadczenie własnego procesu terapeutycznego oraz uzyskanie praktycznych kompetencji w zakresie terapii traumy prenatalnej.

Kurs adresowany jest do osób, dla których własny rozwój ma szczególne znaczenie, zainteresowanych przejściem głębokiego procesu terapeutycznego, obejmującego regresję do najwcześniejszych doświadczeń okresu prenatalnego. Uczestnicy uzyskają ponadto praktyczne kompetencje umożliwiające prowadzenie terapii traumy prenatalnej metodą opracowaną przez Macieja Żbika.  Ponadto, w przypadku uzyskania pozytywnej oceny egzaminu końcowego, Uczestnik uzyska Certyfikat Fundacji dla ludzi, potwierdzający prawo do wykonywania licencjonowanych sesji terapeutycznych metodą Macieja Żbika. Doświadczenie zawodowe Uczestnika obejmujące pracę w zawodzie (np. psycholog, terapeuta, pedagog, psychiatra) jest przydatne, ale nie jest wymagane.

Kurs zawodowy rocznika 2021-2022 będzie odbywał się w Trójmieście w formie comiesięcznych zjazdów. Pierwszy zjazd zaplanowany jest na 24-26.09.2021. Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośredni.

Termin: wrzesień 2021 – listopad 2022
Koszt: 1800,00 zł / zjazd

Więcej informacji na temat kursu na stronie dlaludzi.org/trauma-prenatalna

Data

24 wrz 2021 - 26 wrz 2021

Czas

Cały dzień

Koszt

1800.00zł

Organizator

Karol Król
Telefon
+48692462443
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *