Sesje indywidualne online

Zapraszamy do rejestracji na prowadzone przez Macieja Żbika sesje indywidualne online.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu sesji online oraz zalecenia techniczne znajdą Państwo na podstronie: dlaludzi.org/terapia-online

Tryb online sesji terapeutycznych i warsztatów organizowanych przez Fundację dla ludzi nie wpływa na przebieg, głębokość, ani jakość procesu terapeutycznego.

W tym dniu Sesje odbywają się w dwóch przedziałach czasowych:
-w godzinach 8.00-11.00,
-w godzinach 13.00-16.00.

W celu rezerwacji terminu sesji proszę o kontakt pod adres: fundacjadlaludzi@gmail.com.

Szanowni Państwo,
Z uwagi na brak możliwości organizacji warsztatów stacjonarnych w okresie pandemii oraz bardzo dużym zainteresowaniem sesjami indywidualnymi, stosujemy rozwiązania techniczne umożliwiające symultaniczne prowadzenie sesji indywidualnych. W
 przypadku, gdy prowadzący uzna, że jest to bez szkody dla przebiegu procesu terapeutycznego, dopuszcza się możliwość prowadzenia dwóch sesji terapeutycznych jednocześnie. Bez zmian pozostaje fakt, że Klient komunikuje się wyłącznie z terapeutą.

Prowadzący:

Maciej Żbik – od ponad 20 lat zgłębia techniki medytacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe. Zaczął, gdy był jeszcze dyrektorem finansowym dużej korporacji i miał małe dzieci. Medytował po pracy, nocą i w każdej wolnej chwili. Przez 10 lat praktykował u boku jednego mistrza. Dziś sam uczy technik medytacji i wykorzystuje je w pracy terapeutycznej.

Korzysta z bogatych tradycji buddyzmu, taoizmu, dzogczen. „Siedzenie na poduszce” oraz inne techniki formalnej medytacji uważa za najważniejsze narzędzia własnego rozwoju. Praktyka medytacji poszerzyła jego świadomość i umiejętność wglądu w nieświadomą część ludzkiej psyche. Medytacja umożliwia głębokie przeniesienie, co pozwala Maciejowi na doświadczanie nieświadomych procesów uczestników warsztatów i sesji indywidualnych Przeprowadza ich przez bardzo głębokie procesy transformacyjne. System terapeutyczny Macieja jest efektem długich lat obsesyjnego badania siebie i uzdrawiania własnych traum. W dziełach genialnego twórcy psychologii głębi C.G. Junga Maciej odnalazł systematyczny opis procesów, których doświadczał medytując.

Harmonogram

8:00 - 11:00
Sesje online
13:00 - 16:00
Sesje online

Data

27 Sty 2021

Koszt

350.00zł

Lokalizacja

Maciej Żbik - sesja online
online

Organizator

Karol Król
Telefon
+48692462443
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *