Sesje indywidualne online

Zapraszamy do rejestracji na prowadzone przez Macieja Żbika sesje indywidualne online.

W tym dniu Sesje odbywają się w dwóch przedziałach czasowych:
-w godzinach 8.00-11.00,
-w godzinach 13.00-16.00.

W celu rezerwacji terminu sesji proszę o kontakt pod adres: fundacjadlaludzi@gmail.com.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu sesji online oraz zalecenia techniczne znajdą Państwo na podstronie: dlaludzi.org/terapia-online

Tryb online sesji terapeutycznych i warsztatów organizowanych przez Fundację dla ludzi nie wpływa na przebieg, głębokość, ani jakość procesu terapeutycznego.

Szanowni Państwo,
Z uwagi na brak możliwości organizacji warsztatów stacjonarnych w okresie pandemii oraz bardzo dużym zainteresowaniem sesjami indywidualnymi, stosujemy rozwiązania techniczne umożliwiające symultaniczne prowadzenie sesji indywidualnych. W
 przypadku, gdy prowadzący uzna, że jest to bez szkody dla przebiegu procesu terapeutycznego, dopuszcza się możliwość prowadzenia więcej niż jednej sesji terapeutycznej jednocześnie. Bez zmian pozostaje fakt, że Klient komunikuje się wyłącznie z terapeutą.

Prowadzący:

Maciej Żbik – od ponad 20 lat zgłębia techniki medytacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe. Zaczął, gdy był jeszcze dyrektorem finansowym dużej korporacji i miał małe dzieci. Medytował po pracy, nocą i w każdej wolnej chwili. Przez 10 lat praktykował u boku jednego mistrza. Dziś sam uczy technik medytacji i wykorzystuje je w pracy terapeutycznej.

Korzysta z bogatych tradycji buddyzmu, taoizmu, dzogczen. „Siedzenie na poduszce” oraz inne techniki formalnej medytacji uważa za najważniejsze narzędzia własnego rozwoju. Praktyka medytacji poszerzyła jego świadomość i umiejętność wglądu w nieświadomą część ludzkiej psyche. Medytacja umożliwia głębokie przeniesienie, co pozwala Maciejowi na doświadczanie nieświadomych procesów uczestników warsztatów i sesji indywidualnych Przeprowadza ich przez bardzo głębokie procesy transformacyjne. System terapeutyczny Macieja jest efektem długich lat obsesyjnego badania siebie i uzdrawiania własnych traum. W dziełach genialnego twórcy psychologii głębi C.G. Junga Maciej odnalazł systematyczny opis procesów, których doświadczał medytując.

Harmonogram

8:00 - 11:00
Sesje online
13:00 - 16:00
Sesje online

Data

14 Kwi 2021

Koszt

350.00zł

Lokalizacja

Maciej Żbik - sesja online
online

Organizator

Karol Król
Telefon
+48692462443
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *