KURS ZAWODOWY „TRAUMA PRENATALNA” – rekrutacja 2021

KURS ZAWODOWY

Trauma prenatalna (okołonatalna, neonatalna) metodą Macieja Żbika

Fundacja dla ludzi zaprasza do uczestnictwa w kursie „Trauma prenatalna (okołonatalna, neonatalna) metodą Macieja Żbika”. Kurs umożliwia uzyskanie certyfikatu potwierdzającego prawo do wykonywania licencjonowanych sesji terapeutycznych.

Termin rozpoczęcia: lipiec 2021

Termin zakończenia: wrzesień 2022

Kurs obejmuje 240 godzin zegarowych zajęć grupowej edukacji psychologicznej w zakresie terapii traumy prenatalnej i jest zakończony wręczeniem zaświadczenia o ukończeniu kursu. Uczestnicy mają możliwość podejścia do egzaminu certyfikacyjnego, którego zaliczenie oznacza uzyskanie Certyfikatu. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowych zjazdów obejmujących pięć sesji (10-14; 16-20).

 

Prowadzący kurs: Maciej Żbik

Założyciel Fundacji dla ludzi

Od ponad 20 lat zgłębia techniki medytacyjne i praktykuje uzdrawiające ćwiczenia ruchowe. Zaczął, gdy był jeszcze dyrektorem finansowym dużej korporacji i miał małe dzieci.

System terapeutyczny Macieja jest efektem długich lat obsesyjnego badania siebie i uzdrawiania własnych traum. W dziełach genialnego twórcy psychologii głębi C.G. Junga Maciej odnalazł systematyczny opis procesów, których doświadczał medytując. Od tej pory posługuje się aparatem pojęciowym Junga, którego nazywa swoim mistrzem.

Obecnie Maciej łączy w sobie dwie role – nauczyciela wschodniej medytacji oraz terapeuty badającego nieświadome procesy w oparciu o europejskie modele psychiki. Klienci szczególnie cenią jego zdolność docierania do głębokiej przyczyny problemów, przenikliwą intuicję i umiejętność domykania otwartych procesów. Jego metody to, poza medytacją, terapia wglądu oraz wymiary posiadania. Posługuje się w nich analizą snów i wizji, dramą, technikami taoistycznymi, aktywną imaginacją. Dużą wagę przywiązuje do uzdrawiania traum prenatalnych. Mając tak rozległe doświadczenie sięga po narzędzia, które działają.

Zapraszamy do rejestracji. Udział w kursie jest poprzedzony rozmową kwalifikacyjną.

Harmonogram

10:00 - 14:00
Sesja poranna
Maciej Żbik "Trauma prenatalna (okołonatalna, neonatalna)"
16:00 - 20:00
Sesja popołudniowa
Maciej Żbik "Trauma prenatalna (okołonatalna, neonatalna)"

Data

28 gru 2020 - 30 maj 2021

Koszt

21600.00zł

Lokalizacja

Fundacja dla ludzi
ul. Zielna 20, 05-402 Otwock

Organizator

Karol Król
Telefon
+48692462443
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *