Dekodowanie traumy inicjalnej / IT Decoding

„Życie jest kompensacją traumy inicjalnej”

Dekodowanie traumy inicjalnej / IT Decoding to warsztat terapeutyczny dla tych, którzy chcą dotrzeć do nieświadomych, pierwotnych źródeł problemów życiowych. Podczas warsztatu Maciej Żbik pomaga sięgać do najwcześniejszych doświadczeń człowieka towarzyszących takim zdarzeniom jak spotkanie plemnika i komórki jajowej, ruch zarodka w jajowodzie, zagnieżdżenie w ściance macicy, czy przemieszczanie płodu w drogach rodnych. Te doświadczenia determinują sposób reagowania w całym późniejszym życiu. Wszystko czego doświadczamy w prenatalnym okresie ma wpływ na nasze wyobrażenie o samym sobie, o świecie, o życiu. Obraz który dane jest nam ujrzeć po raz pierwszy, staje się wzorcem, czy też matrycą dla naszego postrzegania świata i niejednokrotnie determinuje sposób kształtowania przez nas relacji, nasze zdrowie, czy rozwój psychiczny.

Niezwykła podróż w głąb siebie. Każdy pragnie rozwijać się i wzrastać, doświadczać pełni życia w poczuciu szczęścia i harmonii, spełniony, bezpieczny, otoczony miłością.

Co dobrze wiedzieć o warsztacie „Dekodowanie traumy inicjalnej”?
•  Warsztat opiera się o autorskie metody terapeutyczne Macieja Żbika w paradygmacie psychologii głębi Carla Gustava Junga i własne doświadczenia medytacyjne.
• Podczas pracy z Uczestnikami Maciej Żbik wykorzystuje takie techniki jak analiza snów i wizji, drama, medytacja, które prowadzą do łagodzenia wewnętrznych konfliktów i napięć.
• Podczas warsztatu Maciej Żbik pracuje indywidualnie z każdym Uczestnikiem.

W toku procesu terapeutycznego zmierzamy do:
‣ uzdrowienia traum z okresu prenatalnego,
‣ integracji odrzuconych części siebie,
‣ rozwiązania nieświadomych konfliktów i napięć,
‣ uwolnienia naturalnego przepływu życiowej energii,
‣ otwarcia na doświadczenie pełni życia.

Prowadzący

Maciej Żbik – doświadczony terapeuta i nauczyciel medytacji. Twórca autorskich metod terapeutycznych takich jak „Terapia wglądu” i „Wymiary posiadania” inspirowanych odkryciami psychologii głębi Carla Gustava Junga i własnym 30-letnim doświadczeniem medytacji. Praktyka medytacji poszerzyła jego świadomość i umiejętność wglądu w nieświadomą część ludzkiej psyche. Medytacja umożliwia głębokie przeniesienie, co pozwala Maciejowi na doświadczanie nieświadomych procesów uczestników warsztatów. Przeprowadza ich przez bardzo głębokie procesy transformacyjne. Do każdego z uczestników warsztatu podchodzi indywidualnie. Klienci szczególnie cenią jego zdolność docierania do głębokiej przyczyny problemów i przenikliwą intuicję. Dużą wagę przywiązuje do uzdrawiania traum prenatalnych.

Informacje organizacyjne

Warsztat „Dekodowanie traumy inicjalnej” odbędzie się w terminie 5 – 10.04.2023 w Kikowie.
Zakwaterowanie w dniu 5.04.2023 około godz. 17.00. Szczegóły organizacyjne zostaną przesłane mailowo do uczestników warsztatu na kilka dni przed jego rozpoczęciem.

Miejsce:
Ośrodek Kików
Kików 91 a,  28-131 Solec Zdrój
kikow.pl

Udział w wydarzeniu obejmuje:
5-dniowy program warsztatowy prowadzony przez Macieja Żbika – rozpoczęcie w dniu 5.04.2023 kolacją o godz. 18.00 i sesją wieczorną o godz. 19.00, zakończenie w dniu 10.04.2023 obiadem o godz. 14.00
Plan pracy indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego Uczestnika
Wykorzystanie zróźnicowanych narzędzi terapeutycznych – analiza snu, psychodrama, metoda rysunkowa i in.
Sesję pytań i odpowiedzi.

Uczestnik oświadcza, że weźmie udział w zajęciach stacjonarnych wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich odbywania:
a) według swojej najlepszej wiedzy nie będzie osobą zakażoną COVID-19;
b) nie będzie miał/a objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;
c) nie będzie przebywał/a na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym;
d) upłynie co najmniej 10 dni od bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19, osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji z powodu podejrzenia zakażeniem jw. lub z osobą, która miała bezpośredni kontakt z osobą zakażoną COVID-19.

Cena warsztatu:
Cena uczestnictwa w całym warsztacie: 1400,00 zł – cena uczestnictwa nie uwzględnia kosztów zakwaterowania i wyżywienia podanych poniżej.
W przypadku dostępności miejsc możliwe jest uczestnictwo w części warsztatu w wybranych dniach w cenie 310 zł za dzień plus koszty zakwaterowania i wyżywienia podane poniżej.
Zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) płatne dodatkowo na miejscu. Obiekt oferuje następujące opcje:
– pokój 1 os. – 240 zł. za osobę za dobę (nocleg i wyżywienie)
– pokój 2 os. – 220 zł. za osobę za dobę (nocleg i wyżywienie)
– pokój 3-5 os. – 200 zł. za osobę za dobę (nocleg i wyżywienie)
– wspólne poddasze – 180 zł. zł. za osobę za dobę (nocleg i wyżywienie)

W celu dokonania rezerwacji udziału w warsztatach oraz zakwaterowania prosimy o kontakt pod adresem fundacjadlaludzi@gmail.com lub telefoniczny Magdalena Mioduszewska 889 260 803.

Data

05 kwi 2023 - 10 kwi 2023

Czas

Cały dzień

Koszt

1400 zł.

Lokalizacja

Ośrodek Warsztatowy w Kikowie
Kików 91, Solec Zdrój 28-131 Polska

Organizator

Magdalena Mioduszewska
Telefon
+48 889 260 803
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com