Dekodowanie traumy inicjalnej / IT Decoding

„Życie jest kompensacją traumy inicjalnej”

Dekodowanie traumy inicjalnej / IT Decoding to warsztat terapeutyczny dla tych, którzy chcą dotrzeć do nieświadomych, pierwotnych źródeł problemów życiowych. Podczas warsztatu Maciej Żbik pomaga sięgać do najwcześniejszych doświadczeń człowieka towarzyszących takim zdarzeniom jak spotkanie plemnika i komórki jajowej, ruch zarodka w jajowodzie, zagnieżdżenie w ściance macicy, czy przemieszczanie płodu w drogach rodnych. Te doświadczenia determinują sposób reagowania w całym późniejszym życiu. Wszystko czego doświadczamy w prenatalnym okresie ma wpływ na nasze wyobrażenie o samym sobie, o świecie, o życiu. Obraz który dane jest nam ujrzeć po raz pierwszy, staje się wzorcem, czy też matrycą dla naszego postrzegania świata i niejednokrotnie determinuje sposób kształtowania przez nas relacji, nasze zdrowie, czy rozwój psychiczny.

Niezwykła podróż w głąb siebie. Każdy pragnie rozwijać się i wzrastać, doświadczać pełni życia w poczuciu szczęścia i harmonii, spełniony, bezpieczny, otoczony miłością.

Co dobrze wiedzieć o warsztacie „Dekodowanie traumy inicjalnej”?
•  Warsztat opiera się o autorskie metody terapeutyczne Macieja Żbika w paradygmacie psychologii głębi Carla Gustava Junga i własne doświadczenia medytacyjne.
• Podczas pracy z Uczestnikami Maciej Żbik wykorzystuje takie techniki jak analiza snów i wizji, drama, medytacja, które prowadzą do łagodzenia wewnętrznych konfliktów i napięć.
• Podczas warsztatu Maciej Żbik pracuje indywidualnie z każdym Uczestnikiem.

W toku procesu terapeutycznego zmierzamy do:
‣ uzdrowienia traum z okresu prenatalnego,
‣ integracji odrzuconych części siebie,
‣ rozwiązania nieświadomych konfliktów i napięć,
‣ uwolnienia naturalnego przepływu życiowej energii,
‣ otwarcia na doświadczenie pełni życia.

Prowadzący

Maciej Żbik – doświadczony terapeuta i nauczyciel medytacji. Twórca autorskich metod terapeutycznych takich jak „Terapia wglądu” i „Wymiary posiadania” inspirowanych odkryciami psychologii głębi Carla Gustava Junga i własnym 30-letnim doświadczeniem medytacji. Praktyka medytacji poszerzyła jego świadomość i umiejętność wglądu w nieświadomą część ludzkiej psyche. Medytacja umożliwia głębokie przeniesienie, co pozwala Maciejowi na doświadczanie nieświadomych procesów uczestników warsztatów. Przeprowadza ich przez bardzo głębokie procesy transformacyjne. Do każdego z uczestników warsztatu podchodzi indywidualnie. Klienci szczególnie cenią jego zdolność docierania do głębokiej przyczyny problemów i przenikliwą intuicję. Dużą wagę przywiązuje do uzdrawiania traum prenatalnych.


Informacje dla Uczestników

Warsztat „Dekodowanie traumy inicjalnej” odbędzie się w terminie 8 – 11.06.2023 w siedzibie Fundacji, Otwock ul. Zielna 20 (wejście bramą od ul. Poselskiej).
* Rozpoczęcie w czwartek 8.06.2023 o godzinie 8.00
* Zakończenie w niedzielę 11.06.2023 o godzinie 14.00
Wydarzenie  jest odpowiednie zarówno dla osób, które pierwszy raz będą pracowały z Maciejem, jak i kontynuujących długoterminowe programy rozwojowe/terapię.

Udział w wydarzeniu obejmuje:
☐ 4-dniowy program warsztatowy prowadzony przez Macieja Żbika,
☐ plan pracy indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego uczestnika,
☐ wykorzystanie zróżnicowanych narzędzi terapeutycznych – psychodrama, terapia wglądu (praca ze snem), metoda rysunkowa i in.,
☐ sesję pytań i odpowiedzi.

☐ Rekomendujemy wygodny strój sportowy.

☐ Uczestnik oświadcza, że weźmie udział w zajęciach stacjonarnych wyłącznie w przypadku, gdy w dniu ich odbywania:
a) według swojej najlepszej wiedzy nie będzie osobą zakażoną COVID-19;
b) nie będzie miał/a objawów COVID-19, takich jak duszność, podwyższona temperatura ciała, objawy przeziębieniowe;
c) nie będzie przebywał/a na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym;
d) upłynie co najmniej 10 dni od bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną COVID-19, osobą przebywającą na kwarantannie lub w izolacji z powodu podejrzenia zakażeniem jw. lub z osobą, która miała bezpośredni kontakt z osobą zakażoną COVID-19.

Cena warsztatu: 1120,00 zł.
W przypadku dostępności miejsc, możliwe jest uczestnictwo w części warsztatu w cenie 310 zł za jeden dzień warsztatowy.
W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt pod adresem fundacjadlaludzi@gmail.com lub telefoniczny 889 260 803.

Data

08 cze 2023 - 11 cze 2023

Koszt

1120 zł.

Lokalizacja

Fundacja dla ludzi
ul. Zielna 20, 05-402 Otwock