(ANTY) CELE NIEŚWIADOMOŚCI

Coś jest nie tak – zdarza się, że takie dojmujące poczucie budzi nas w środku nocy i każe szukać zrozumienia.

Pracujemy, staramy się, medytujemy, wyznaczamy cele, wymyślamy strategie, a mimo to w różnych sferach życia przeżywamy frustracje, niespełnienie, brak, rozczarowanie, a nawet pustkę i rozpacz. Trudno to zrozumieć. Co się dzieje? Dlaczego?

Nasze „wymiary posiadania” – materialne, intelektualne, emocjonalne – przypominają raczej wysychającą rzekę niż bujny ogród.

Tak trudno przyjąć, że dobrostan, witalność, kreatywność i zdolność do miłości są odzwierciedleniem naszego życia psychicznego – z jednej strony zasobów psychicznych, z drugiej  blokad wynikających z traum prenatalnych, rodzinnych i pokoleniowych.

A przecież absolutnie wszyscy bez wyjątku mamy prawo do posiadania bliskich relacji, pełnego zdrowia, satysfakcjonującej pracy i finansowej zasobności; do miłości. Niestety w naszej psychice – czego nie jesteśmy świadomi – utrwaliły się autodestrukcyjne programy. Sabotują cele, na których nam zależy – materialne, intelektualne i emocjonalne.

Na warsztatach (ANTY)CELE NIEŚWIADOMOŚCI te cele znajdują się w centrum uwagi. Rozpoznajemy i rozbrajamy utrwalone przez pokolenia, nieświadome mechanizmy i zachowania, które utrudniają spełnienie pragnień. Korzystamy z technologii terapeutycznych, które pozwalają postrzec czy dążymy do realizacji celu, czy też robimy wszystko by nie ziściła się jego antyteza.

Gruntownie penetrujemy nieświadomość. Dotykamy traum, których nie możemy pamiętać, a które zarządzają nami na poziomie życiowej energii. W praktyce często okazuje się, że zamiast dążyć do celu, np. bogactwa finansowego, nasza nieświadomość wspiera jedynie przeciwdziałanie antytezie – w tym wypadku przeciwdziałanie ubóstwu finansowemu. A to przynosi zupełnie inne efekty…

Warsztat prowadzi Maciej Żbik.

Koszt warsztatu: 720 zł (rejestracja do 30.08); 800 zł (rejestracja od 01.09)

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: fundacjadlaludzi@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje organizacyjne

  • -uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania wytycznych sanitarnych
  • -rozpoczęcie warsztatu: czwartek 24.09.2020 godz. 9:00
  • -zakończenie warsztatu: niedziela 27.09.2020 godz. 13.00
  • -rekomendowany strój – wygodny, sportowy
  • -godzina zakończenia warsztatów może ulec zmianie
  • -istnieje możliwość noclegu w sali wieloosobowej w cenie 20 zł/noc, należy zabrać śpiwór/pościel
  • -wyżywienie we własnym zakresie, uczestnicy wspólnie zamawiają dostawę jedzenia

 

PROWADZĄCY:

Maciej Żbik – doświadczony terapeuta i nauczyciel medytacji. Jego znak rozpoznawczy to głębokie rozumienie procesów nieświadomych wynikające z wieloletniego badania własnej nieświadomości. Maciej widzi mechanizmy, których jego klient nie chce w sobie zobaczyć, a które sabotują jego cele życiowe. Nie daje się zmylić narracjom klienta i sięga pod nimi do nieświadomych, pierwotnych źródeł problemów życiowych. Odsłania je stopniowo analizując sny i wizje, stosując dramę, przyglądając się wspólnie z klientem jego życiowym schematom. Przeprowadza przez wglądy psychologiczne i duchowe oraz pomaga w uwolnieniu energii psychicznej zablokowanej w lęku i traumach. W ten sposób towarzyszy swoim klientom w rozwoju pełni człowieczeństwa.więcej: https://dlaludzi.org

Harmonogram

8:00 - 10:00
Medytacja
11:00 - 15:00
Sesja
17:00 - 19:00
Sesja

Data

24 wrz 2020 - 27 wrz 2020

Czas

Cały dzień

Koszt

720.00zł

Lokalizacja

Fundacja dla ludzi
ul. Zielna 20, 05-402 Otwock

Organizator

Karol Król
Telefon
+48692462443
Email
fundacjadlaludzi@gmail.com

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *